Lída Horká - programy pro děti
Lída Horká – programy pro děti
↑ Nahoru

NEBE-PEKLO-RÁJ čerti na mlejnech pod nebeským dohledem

Akce Nebe peklo ráj byla krásná, povedla se. Podívejte se sem.

Ráda bych teď poděkovala.

Děkuji za krásné emaily a smsky, kterými jste mi děkovali za krásnou akci.

Děkuji všem co mi pomohli. Janě za upečení koláčků, Terezce za upečení perníčků, Helence za malování perníčků,

Míle - co se mnou všechno postavila, Kátě a Elišce za vyrobení lucerniček, kamarádům, kteří si udělali čas a přišli oživit nebe a peklo,  Romčovi za úžasný zvuk.

Romanovi, který mi pomáhal oživit tento web a zprovoznil přihlašovací systém a měl se mnou obrovskou trpělivost, paní z SMS ticketu, která byla rychlá a pohotová a vždy poradila. Děkuji své rodině, která mě v tom nenechala a pomáhali mi jak mohli. 

POZOR POZOR UŽ SE PROSÍM NEPŘIHLAŠUJTE, ROVNOU VOLEJTE LÍDU HORKOU 603116244 - DÍKY

Co udělat, když se chcete přijít podívat?

1. Vyplnit přihlášku. Objeví li se v daném čase, který jste si vybrali Kapacita naplněna, vyberte si jiný čas, nebo se zapište do náhradníků. Zavolejte pak Lídě.

2. V přihlášce napsat hříchy a chválu na své ratolesti. Pozor přihlášku je potřeba zkontrolovat a potvrdit!!!

3. Počkat na potvrzovací email, kde vás vyzveme k zakoupení vstupenky.

4. Zakoupit vstupenku za dítě 330 Kč a za dospělého 65 Kč : teplý mošt v nebeském baru pro dítě, ovoce, perník, koláče, dáreček a celý program. V tuto chvíli se vaše rezervace stává platná.

5. Dobře se obléct a přijít na stanovený čas. ( Nechoďte dřív, ať nemrznete před pekelnou bránou)

Kudy vede cesta do pekla? 

U Automatických mlýnů za parkovištěm u Optimisty uvidíte světýlka, které vás dovedou k pekelnému ohni a čertu Uriášovi.Uriáš střeží pekelnou bránu. U ní se každý hříšník musí upsat peklu svým otiskem prstu. Pak teprve budete vpuště

ni do pekla.V pekle si čertice Líza zváží tíhu vašich hříchů jestli se do pekla hodíte.


Naši nezbední čertíci si pohrají s vašimi ratolestmi a pak vás bude čekat cesta k Luciferovi. Zde se rozhodne, zda-li vás pustíme z pekla.

Anděl Petronel se postará o vaše pohodlí na cestu k nebeské bráně, kde vás budou čekat andělé s Mikulášem. Budete-li umět potěšit anděly a Mikuláše pěknou písní, jistě neodejdete s prázdnou.

V nebi je krásně a pozvali jsme tam Tomáše s Drceným jablkem, který tam otevře Nebeský bár, budete se moc občerstvit lahodným teplým mokem, který je nejen pro děti. Dospěláci v případě ochutnání nebeského moku zanechají desátek .