Lída Horká - programy pro děti
Lída Horká – programy pro děti

Zábavou pro děti myslím veškeré aktivity během roku, které s dětmi vymýšlím. Většinou je zábava myšlená pro celé rodiny. Jsou to jednorázové akce, některé se opakují pravidelně rok co rok a některé spontálně vznikají a zanikají. 

Akce s programem:

Hry, které připravuji v přírodě, kam si rodiny můžou zajít ve své volné chvíli a zahrát si. Buď je to hra která je na dané téma k období které právě probíhá nebo je to prostě bojovka Moderování dětských akcí i s programem.

Proběhlé akce

KARNEVAL V REJI ŽIVLŮ

V hostinci U Kosteleckých proběhne karneval plný písní, tance, her a blbnutí. Užijeme si přehlídky masek, tanečních kreací, dětských výtvorů pod vedením zkušeného DJ Romana a animátorky Lídy Horké! Jsou vítány masky všeho druhu.
nedělní odpoledne 4.2.2023 V 15:30Černá za Bory U Kosteleckých
NEBE-PEKLO-RÁJ čerti pod nebeským dohledem 2023

Ladovské peklo a andělské nebe v AM (Automatických mlýnech) Zážitková mikulášská nadílka pro rodiny s dětmi. Vracíme se na místo činu.
V pátek 24.11. a v sobotu 25.11.2023 vždy od 16:00 do 18:00. Cena 420 Kč za dítě.V Automatických mlýnech.
Svatý Martin jede a zimu nám veze

Přivítáme Martina na bílém koni - lampionovým průvodem, zpěvem a pohlazením bříška martinským rohlíčkem. Pošleme po vodě to, co bylo, a připravíme se na vánoční čas tím, že pošleme Ježíškovi dopis a zaposloucháme se do tónů zimy.
v sobotu 11.11.2023Začátek průvodu na adrese K Vinici u tenisových kurtů, u mostu pod nemocnicí
STAR WARS KARNEVAL

V hostinci U Kosteleckých proběhne karneval plný písní, tance, her a blbnutí. Užijeme si přehlídky masek, tanečních kreací, dětských výtvorů pod vedením zkušeného DJ Romana a animátorky Lídy Horké! Jsou vítány masky všeho druhu.
nedělní odpoledne 12.2.2023 V 15:30Černá za Bory U Kosteleckých
NEBE-PEKLO-RÁJ čerti pod nebeským dohledem

Ladovské peklo a andělské nebe v prostorách Everythingu. Zážitková mikulášská nadílka pro rodiny s dětmi. V novém prostředí Everythingu na náměstí Republiky v Pardubicích..
9.11.2022-3.12.2022náměstí Republiky 56, Pardubice v mutifunkčních prostorách Everythingu
NEBE-PEKLO-RÁJ čerti na mlejnech pod nebeským dohledem

Ladovské peklo a andělské nebe ve mlejnech. Zážitková mikulášská nadílka pro rodiny s dětmi. V industriálním prostředí Automatických mlýnů.
1.12.2021-2.12.2021u Automatických mlýnů